Amazfit Zepp E oficjalnie, dwa modele i wysoka cena

zegarek amazfit zipp

Nie lubisz inteligentnych zegarków o sportowym wyglądzie? Preferujesz eleganckie zegarki? Doczekałeś się, Huami zaprezentowało elegancki smartwatch Amazfit Zepp E. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach: z kwadratową lub okrągłą kopertą.

Amazfit Zipp E

Amazfit Zepp E w wersji okrągłej posiada ekran AMOLED o przekątnej 1,28” cala i rozdzielczości 416 x 416 pikseli. Wariant kwadratowy posiada większy ekran o przekątnej 1,65” cala i rozdzielczości 348 x 442 piksele.

Smartwatch posiada funkcje sportowe znane z innych zegarków marki Amazfit i opaski Mi Band 5. Jest w stanie rejestrować 11 rodzajów aktywności fizycznej: bieganie, spacer, skakanie na skakance, jazdę na rowerze, pływanie, narciarstwo oraz wspinaczkę.

Reklama

Oczywiście nie zabrakło czujnika monitorujące tętno 24/7, krokomierza i systemu oceny aktywności fizycznej za pomocą punktów PAI. Do zarządzania zegarkiem służy aplikacja Amazfit. W aplikacji poza wykresami naszej aktywności można również personalizacja tarczę i ustawić z jakich aplikacji chcemy otrzymywać powiadomienia.

Wbudowany akumulator o pojemności 188 mAh wystarczy na 7 dni pracy na jednym ładowaniu. Szkoda, że mój Apple Watch wytrzymuje tylko 1,5 dnia. Zegarek Zepp E posiada NFC, lecz tradycyjnie, działa tylko w Chinach.

Amazfit Zipp E

Amazfit Zepp E w wersji kwadratowej kosztuje 1499 juanów, $220. Wariant z okrągłą kopertą jest tańszy i kosztuje 1399 juanów, $200. Lada dzień pojawi się w ofercie sklepu Gearbest.

Advertisements