Lofans dodaje do Xiaomi Youpin małe żelazko z wbudowanym akumulatorem

bezprzewodowe żelazko lofans

Do oferty platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin dodane zostało małe, kompaktowe żelazko, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Posiada wbudowany akumulator i bez problemu mieści się w walizce podróżnej (oby nie miało tego samego ogniwa, co Samsung Galaxy aka wybuchowy Note 7).

żelazko lofans bezprzewodowe xiaomi yiupin 4

Produkt został stworzony przez markę Lofans, a jego wymiary to 180 x 64 x 70,3 i waży zaledwie 250g. Maksymalna moc żelazka to 65W, ta moc pozwala na osiągnięcie maksymalnej temperatury 140 stopni Celsjusza. Raz, dwa i strój na wieczorną kolację jest wyprasowany i wygląda, jak należy.

Reklama

Żelazko Lofans posiada obracaną głowicę o 90 stopni, dzięki czemu łatwiej poruszać żelazkiem po prasowanej odzieży. Za zasilane odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 4800 mAh z ładowaniem poprzez port USB typu C. Producenta zapewnia, że w pełni naładowane ogniwo wystarczy na 20 minut prasowania z pełną mocą 65W.

żelazko lofans bezprzewodowe xiaomi yiupin 4

Bezprzewodowe żelazko Lofans zostało wycenione w Chinach na 199 juanów, $29 i można już zamawiać na Aliexpres. Dostępne jest w czterech kolorach: biały, turkusowy, różowy i fioletowy.

Advertisements