Now Reading
Lusterko LED do makijażu marki AMIRO

Lusterko LED do makijażu marki AMIRO

Marka AMIRO zajmuje się produkcją lusterek do makijażu z oświetleniem LED. Xiaomi udostępniło swój kanał dystrybucji i produkt dostępny jest do kupienia na platformie Youpin. Nowa wersja lusterka AMIRO została już nagrodzona za desing – Reddot Award Design 2019.

Lusterko LED AMIRO

Wymiary całej konstrukcji to 394 mm wysokości i 109 mm szerokości, a waga wynosi 1,4 kg. U dołu „nóżki” znajdują się trzy przyciski. Za ich pomocą można sterować światłem które emitują diody LED. Temperaturę barwową można regulować w zakresie od 2722 K do 7836 K. Poza barwą światła można również oczywiście sterować natężeniem, czyli mocą. Diody umieszczone wokół lustra zostały pokryte kilkoma warstwami szkła oraz tworzywa sztucznego aby nie oślepiać.

Lusterko AMIRO jest bezprzewodowe, zasilane przez wbudowany akumulator którego ładowanie odbywa się przez gniazdo micro USB. Producent deklaruje, że pojemność akumulatora wystarczy na kilka miesięcy codziennego makijażu. W celu redukcji zużycia prądu, lusterko posiada czujnik zbliżeniowy który automatycznie wyłączy oświetlenie gdy odejdziemy od lusterka.

AMIRO

Nowe lusterko do makijażu Amiro zostało wyceniona na terenie Chin na kwotę 599 juanów, $90. Cena nowej wersji w sklepach oferujących wysyłkę do Europy na pewno przekroczy $100. Jeżeli szukasz czegoś tańszego to polecam pierwszą generację, która moim zdaniem lepiej się prezentuje.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top