Now Reading
Tak działa nowa bezprzewodowa ładowarka samochodowa 20W od Xiaomi

Tak działa nowa bezprzewodowa ładowarka samochodowa 20W od Xiaomi

Podczas premiery Mi 9 Xiaomi zaprezentowało kilka gadżetów. Mi zdecydowanie najbardziej do gustu przypadła nowa „bezprzewodowa” ładowarka samochodowa. Jest to aktualnie najszybsza ładowarka bezprzewodowa na rynku, oferuje moc ładowania aż 20W.

Urządzenie jest kompatybilne z każdym smartfonem który posiada funkcję ładowania bezprzewodowego. Jeżeli masz Mi 9 to w pełni wykorzystasz jej potencjał, w przeciwnym razie moc ładowania zostanie automatycznie zmniejszona do obsługiwanej wartości.

Najpierw zobacz jak działa:

Prawda że super? Wewnątrz jest czujnik zbliżeniowy który wykrywa smartfon. Mechanizm rozsuwający się na boki sprawia wrażenie solidnego. Xiaomi rozwiązało dobrze również trzymacz który wciskamy w nawiew, ma przycisk który poluźnia sprężynę. Takie rozwiązania sprawdza się idealnie w uchwycie CooWoo. W produkcie z logiem Mi może być tylko lepiej.

bezprzewodowa ładowarka samochodowa 20W

Nowa ładowarka samochodowa nie jest dostępna w Europie, możesz ją zamówić w serwie Aliexpress. Ja oczywiście zamawiam, mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze!

Poprawka, zamówiłem w sklepie Banggod.com. Niby przedsprzedaż, a już do mnie wysłali w ciągu kilku godzin od zamówienia.

Scroll To Top