Now Reading
Toster marki Pinlo na platformie Youpin za jedyne 99 juanów

Jest to drugi produkt stricte kuchenny od marki Pinlo na platformie Youpin, pierwszym był blender kielichowy. Poza nimi firma oferuje również pojemniki na soki, parasol, długopisy i notes, także nie jest to firma z długoletnią tradycją w tworzenie produktów małego AGD. Pełna nazwa marki Pinlo to Shenzhen Pinluo Innovation Industrial Co., Ltd, czy nowy toster jest innowacyjny? Sprawdźmy

Toster marki Pinlo na platformie Youpin za jedyne 99 juanów

Toster marki Pinlo na platformie Youpin za jedyne 99 juanów

Obudowa tostera została stworzona z tworzywa sztucznego i waży 1,3kg. Wewnątrz znajdują się grzałki o łączonej mocy 500W. Jaka jest przewaga nowego urządzenia nad tradycyjnymi tosterami? Tradycyjny sprzęt posiada „kosz” do którego wkładamy chleb i podskoczy do góry gdy będzie gotowy. Toster Pinlo również podskoczy gdy będzie gotowy, lecz możemy wyciągać cały „kosz” i tu tkwi różnicą. Możemy tworzyć kanapki z zawartością, czego nie umożliwia zwykły toster lub opiec w nim inne produkty.

Zobacz jeszcze
Xiaomi Mijia iQUT Nolo 2 VR Machine

Toster Pinlo został wyceniony na rynku chińskim na 99 juanów, $14. Niedługo powinien trafić do sklepów oferujących wysyłkę poza terytorium Chin.
Toster marki Pinlo na platformie Youpin za jedyne 99 juanówToster marki Pinlo na platformie Youpin za jedyne 99 juanów