Now Reading
Redmi Soundbar kosztuje 117 PLN. Wciąż ma ten sam minus co Xiaomi

Redmi Soundbar kosztuje 117 PLN. Wciąż ma ten sam minus co Xiaomi

Redmi Soundbar

Dzisiaj rano firma którą dowodzi Lu Weibing zaprezentowała swój pierwszy soundbar o mocy 30W. Urządzenie ma wymiary: 780 mm x 64 mm x 63 mm i waży 1,5 kg. Można go postawić na szafce pod telewizorem lub przykręcić bezpośrednio do ściany. Soundbar Redmi cechuje minimalistyczny design i jest dostępny tylko w kolorze czarnym z matowym wykończeniem.

Soundbar Redmi obsługuje  S / PDIF, gniazdo AUX 3,5 mm oraz Bluetooth 5.0. Po prawej stronie obudowy znajduje się panel dotykowy umożliwiający sterowanie głośnością oraz zmianę kanału, jeżeli chcemy przejść z gniazda AUX na połączenie bezprzewodowe Bluetooth 5.0.

Niestety tak samo jak w przypadku produktu Xiaomi, nowe dzieło Redmi również nie ma pilota. Szkoda, skoro brak pilota to głośnik mógłby posiadać funkcję smart i możliwość tworzenia scen z innymi urządzeniami. Niestety zdalne sterowanie to póki co pięta achillesowa soundbarów od Xiaomi Corp.

Redmi Soundbar

Redmi Soundbar został wyceniony w Chinach na 199 juanów, $28. Cena jest rewelacyjna, jestem ciekawy jak z jakości dźwięku. Już niedługo produkt powinien pojawić się sklepach oferujących wysyłkę do Europy.

Aktualizacja. Jest już w ofercie sklepu Banggood. Kupon BGRMTV obniża cenę do $77.99, no drogo.

Scroll To Top