Now Reading
Wiertarko-wkrętarka Wiha na Youpin, zdecydowanie mocniejsza od produktu Xiaomi

Wiertarko-wkrętarka Wiha na Youpin, zdecydowanie mocniejsza od produktu Xiaomi

Wiertarko-wkrętarka

Wczoraj opublikowałem wpis o wkrętarce Xiaomi, urzekł mnie jej wygląd. Jest to najlepiej wyglądająca wkrętarka jaką widziałem, jednak oferuje moc docisku „tylko” 5 N.m . W porównaniu z dzisiejszą nowością na Youpin prezentuje się mizernie, wiertarko-wkrętarka Wiha generuje maksymalny moment obrotowy 40Nm. Sprawdzi się zarówno do wiercenia w betonie i drewnie, jak i naprawy sprzętu elektronicznego.

Narzędzie Wiha ma wymiary 21 cm x 22,5 cm x 7,5 cm i waży 1,6 kg. Duża siła docisku o której wspomniałem na początku jest możliwa dzięki zastosowaniu silnika Mabuchi 20V. Aby sprostać różnym zadaniom do dyspozycji mamy 17 różnych momentów obrotowych. Ładowanie dołączonego akumulatora 20V o pojemności 1500 mAh do 100% trwa 80 minut. W produkcie Wiha nie zabrakło oczywiście zmiany obrotów, prawe/lewe oraz diody LED w celu doświetlenia miejsca pracy.

Wiertarko-wkrętarka Wiha 20V została wyceniona w Chinach na 699 juanów, $98. W zestawie razem z narzędziem Wiha otrzymamy 15 różnych końcówek oraz akumulator 20V ze stacją do ładowania.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top