Automatyczna kuweta dla kota to nowość w Xiaomi Youpin

W ofercie Xiaomi Youpin pojawiła się automatyczna kuweta dla kota, jest to dzieło marki CATLINK, urządzenie posiada automatyczny system czyszczenia. Nowy produkt aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej, w ciągu dwóch dwóch dni zdołał zebrać 109% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki zostało jeszcze 12 dni.

Kuweta CATLINK ma wymiary: 60 x 58 x 71 cm i waży aż 10 kg, jest dedykowana dla kotów o wadze do 10 kilogramów. Wewnątrz zmieści się 13 litrów żwirku dla kotów. Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego, a za czyszczenie odpowiada konstrukcja której działa jak pralka.

Gdy kot załatwi swoje potrzeby i wyjdzie to wnętrze obraca się o 360 stopni przez około 120 sekund, w tym czasie odchody są oddzielane od żwirku i spadają do specjalnej torby w wysuwanym pojemniku. Jedyne co musimy zrobić to wymienić worek na nowy.

Reklama

Kuweta jest kompatybilna z Mi Homem. Aplikacja powiadomi o wejściu/wyjścia kota z kuwety oraz gdy worek z odchodami jest pełny.

Automatyczna kuweta CATLINK została wyceniona w Chinach na 1699 juanów, $240. Do końca trwania kampanii crowdfundingowej cena jest niższa o 700 juanów – aż $100. Wysyłka do pierwszy osób rozpocznie się 14 lipca 2020 roku.

Advertisements