Now Reading
Xiaomi ma wszystko nawet sejf, sprawdź Xiaomi Cayo Smart Safe

Xiaomi ma wszystko nawet sejf, sprawdź Xiaomi Cayo Smart Safe

Jeżeli kiedykolwiek pomyślisz aby założyć się z kimś o to czy Xiaomi kiedyś zaprezentuje x produkt to nie radzę. Xiaomi ma wszystko nawet zmiotkę i papier toaletowy. Dzisiaj do oferty Youpin dołączył inteligentny sejf Xiaomi Cayo Smart Safe. Jeszcze przez 6 dni znajduje się w fazie finansowania, póki co nowy projekt zebrał 1689% potrzebnej kwoty. Dużym plusem jest atrakcyjna cena i zdalna kontrola.

Xiaomi Cayo Smart Safe

Xiaomi Cayo Smart Safe

Sejf ma wymiary 40 cm x 30 cm x 30 cm i waży 20 kg. Został stworzony z jednego kawałka metalu wykończonego w technologii laserowej. Konstrukcja została poddana wielu testom: wiercenie, wstrząsy, korozja. Wewnątrz sejf pokryty został specjalną powłoką która poza amortyzowanie wstrząsów posiada właściwości antybakteryjne, niepalne oraz odporne na wilgoć i pleśń. Sejf sprawdzi się idealnie do przechowywania biżuterii, zegarków, dokumentów – wszystko to przetrwa długie lata.

Xiaomi Cayo Smart Safe

Do sejfu można się dostać na dwa sposoby: wpisując kod za pomocą panelu lub odblokowując przy użyciu aplikacji Mi Home. Ciekawą opcja jest zdalny alarm gdy ktoś niepowołany będzie starał się dostać do zawartości.

Za pomocą telefonu sejf możemy uzbroić, jeżeli wbudowany czujniki wykryją drgania/zmianę położenia to otrzymamy powiadomienie na telefon. Jeżeli posiadamy inne urządzenia smart home Xiaomi to możemy rozpocząć nagrywania kamerą lub uruchomić syrenę alarmową zasilaną przez inteligentne gniazdko. Moim zdaniem zdalna kontrola to największy plus sejfu Xiaomi.

Xiaomi Cayo Smart Safe

Sejf Xiaomi Cayo Smart Safe został wyceniony na rynku chińskim na 399 juanów, $59. Wysyłka rozpocznie się 20 marca 2019. Dostępna jest wersja czarna lub biała.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top