Xiaomi Smart Door Lock E – 18 miesięcy na jednym ładowaniu!

Xiaomi Smart Door Lock E

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj nowy zamek do drzwi –  Xiaomi Smart Door Lock E. Urządzenie cechuje się aż 18-miesięczną autonomią, oraz, co najważniejsze jest kompatybilne z ekosystemem HomeKit od Apple!

Nowy inteligentny zamek Xiaomi Smart Door Lock E można otworzyć aż na 6 sposobów: za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika NFC, skanera linii papilarnych, poprzez aplikację, poprzez Bluetooth gdy zbliżamy się do drzwi lub w awaryjnej sytuacji zwykłym kluczem.

Z racji, że zamek jest kompatybilny z HomeKit to można jeszcze odblokować np. za pomocą Apple Watcha lub głosowo przy pomocy wirtualnego asystenta głosowego – Siri.

Reklama
Xiaomi Smart Door Lock E

Dołączone do zestawu baterie wystarczą aż na 18 miesięcy. Gdy poziom naładowania spadnie poniżej 20% to wbudowana dioda będzie migała, a aplikacja Mi Home wyświetli stosowne powiadomienie.

Xiaomi Smart Door Lock E został wyceniony w Chinach na 999 juanów, $140. Sprzedaż rozpocznie się 27 maja 2020 roku.

To już drugi dzwonek kompatybilny z HomeKit w ciągu kilku ostatnich dni. Niedawno opisałem zamek od marki Aqara z wbudowaną kamerą! Od kilku miesięcy testuje inny produkt, inteligentny zamek marki Friday i musze przyznać, że sprawdza się rewelacyjnie. Zdalne lub automatycznie przekluczenie drzwi sprawdza się znakomicie, zwłaszcza gdy nie mam wolnej ręki.

Advertisements