Now Reading
Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2 na platfromie Youpin

Xiaomi zaprezentowało nowy inteligentny zamek do drzwi wejściowych na platfromie Youpin. Produkowany jest produkowany przez firmę Yunding Network Technolog Co., Ltd. Posiada klasyczny design, ale wewnątrz jest naszpikowana elektroniką.

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2

Inteligentny zamek komunikuje się z centralką inteligentnego domu od Xiaomi i automatycznie „uzbraja” dom. Jeżeli nastąpi integracja w zamek, obudowę lub kod kilka razy będzie niepoprawnie wpisany to rozpocznie się procedura alarmowa. Zależnie od tego jak skonfigurujemy scenę możesz otrzymać powiadomienie na telefon, włączyć syrenę, zapalić światła, rozpocząć nagrywanie z kamer,  możliwości jest wiele i zależy to już tylko od nas.

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2

Otwarcie domu jest możliwe na wiele sposób: poprzez aplikację na smartfona, odcisk palca lub kod pin. Od spodu jest miejsca na tradycyjny klucz w przypadku awarii. Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2 zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który ładujemy poprzez port micro USB. Jeżeli poziom naładowania spadnie do niskiego poziomu to otrzymamy powiadomienie na smartfona. Czas gotowości wynosi 15 miesięcy, przy założeniu że będziemy otwierać drzwi 10 razy dziennie.

Do zamka, czytnika lini papilarnych można przypisać maksymalnie pięć osób, lecz można podać aż 30 odcisków palców. Każdy domownik może zeskanować 6 swoich palców. Kod PIN musi zawierać kombinację sześciu cyfr.

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2

Do wyboru są dwa kolory – złoty lub czarny. Podwójny mechanizm łożysk zastosowany w zamku produkowany jest w Niemczech i zapewnia 100 tysięcy otwarć i zamknięć. Aby dało się zamontować nowy zamek od Xiaomi grubość drzwi musi wynosić od 40 mm do 90 mm. Wymiary klamki to 312 mm x 75 mm x 21 mm.

See Also
Podgrzewacz do filiżanek youpin1

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2 trafi do sprzedaży w tym tygodniu i został wyceniony na rynku chińskim na 2999 juanów, $440. Cena nie jest niska i jeszcze zapewne będzie wyższa w sklepach oferujących wysyłkę do Europy.

Xiaomi Loock Smart Door Lock Q2

Scroll To Top