Now Reading
Lodówka Xiaomi Viomi z 21-calowym wyświetlaczem

Kto z Was pamięta lodówkę Xiaomi którą przedstawiałem cztery miesiące temu? Chciałbym ją kupić, lecz nie ma na tyle szalonego chińczyka aby wysyłał detalicznie lodówki do Europy, pomarzyć zawszę mogę. Wczoraj Xiaomi wprowadziło do sprzedaży kolejną lodówkę Xiaomi Viomi i jest to znacznie większy model, sam ekran dotykowy ma 21 cali.

Lodówka Xiaomi Viomi z 21 calowy wyświetlaczem

lodówka Xiaomi Viomi z 21 calowy wyświetlaczem

Wymiary nowej lodówki to 1780 mm x 636 mm x 836 mm. Pojemność wynosi 450 litrów, 273 litry dla chłodziarki i 177 litrów dla zamrażalnika. Silnik zastosowany wewnątrz emituje bardzo mało hałasu, tylko 38 dB. Posiada to co najbardziej lubię, czyli podwójne drzwi. Wyposażona jest w duży, 21 calowy dotykowy ekran z rozdzielczością Full HD. Może służyć jako kuchenne centrum wideo-rozrywki. Lodówka posiada również aplikacje na telefon do kontrolowania temperatury obu komór.

lodówka Xiaomi Yunmi z 21 calowy wyświetlaczem

Lodówka posiada w sobie Mi Home i oczywiście posiada WiFi. Za jego pomocą można sterować wszystkimi urządzeniami od Xiaomi w domu. Posiada również  wbudowany asystent głosowy ” lodówka zapal światło w kuchni i uruchom Roborocka”, „lodówka zasuń zasłony w salonie, włącz oświetlenie w trybie film i uruchom projektor”. Niestety, z tym również mogę tylko pomarzyć. Asystent głosowy działa tylko w języku chińskim. Ciekawe kto wprowadzi go szybciej po polsku, Xiaomi czy Apple?

lodówka Xiaomi Yunmi z 21 calowy wyświetlaczem

Lodówka Xiaomi Viomi z 21 calowy wyświetlaczem o pojemności 450 litrów została wyceniona w sklepie Youpin na 5999 juanów, $900. Wysyłka do pierwszy klientów rozpocznie się 15 sierpnia.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top