Xiaomi Induction Cooker [rozpakowanie]

Xiaomi Induction Cooker

Xiaomi Induction Cooker

Czas na serie wpisów ze sprzętem kuchenny od Xiaomi, na pierwszy ogień idzie Xiaomi Induction Cooker. Jest to nic innego jak jednopalnikowa płyta indukcyjna. Posiada 100 trybów gotowania i możliwość ustawienia 99 poziomów mocy.

Xiaomi Induction Cooker

Czas rozpakować to cudeńko.  Karton standardowy jak odrzukacz, mop i wiele innych produktów.

Xiaomi Induction Cooker

Całość bardzo dobrze zabezpieczona, nie ma problemu że uszkodzi w czasie podróży z Azjii.

W kartonie znajduje się tylko karta informacyjna w języku chińskim i samo urządzenie, Xiaomi Induction Cooker zakończone chińska płaską wtyczką.

Reklama

płyta indukcyjna xiaomi

Płyta indukcyjna Xiaomi posiada trzy przyciski na froncie i jedno pokrętło. Dwa dotykowe po bokach, jeden służacy do ustawienia czasu pracy, drugi do wybrania trybu. Pokrętłęm regulujemy moc, posiada 99 poziomów, a maksymalna moc wynosi 2100W. Przy pracy na maksymalnym obciążeniu Xiaomi Induction Cooker jest dość głośny. Aby włączyć/wyłączyć urządzenie należy wcisnąć pokrętło, można również za pomocą telefonu. Indukcja Xiaomi łączy się z Mi Home za pośrednictwem WiFi.

płyta indukcyjna xiaomi

Podczas trybu czuwania słyszałem lekkie „zgrzyty”, niemogę znaleźć odpowiedniego słowa. Taki dźwięk jak przewody były niedokręcone, miały luźne styki. Dźwięk wydobywał się z miejsca gdzie wchodzi przewód zasilający. Postanowiłem rozkręcić urządzenie i sprawdzić czy dobrze dokręcony jest przewód zasilający.

mihome xiaomi cookerPrzewód jest dokręcony tak jak powinien, więc nie mam pomysłu skąd takie dźwięki. Przy okazji polecam wkrętaki Xiaomi Wiha, bardzo dobry sprzęt, magnes mocny, dużo końcówek do wyboru. Solidnie wykonany.

Czas na najsmutniejszą część dzisiejszego wpisu. Plugin w aplikacji Mi Home do obłsugi Xiaomi Induction Cooker nie został jeszcze przetłumaczony na język angielski i jest w krzaczastym języku. W aplikacji znajduje się kilkadziesiąt przepisów. Możliwość tworzenia scen z innymi urządzenia Smart Home od Xiaomi i tworzenia własnych trybów gotowania.

Sprawdź najniższą cenę za Xiaomi Induction Cooker

Advertisements