Now Reading
Amazfit BIP S – nowy model zachował największy atut poprzednika

Amazfit BIP S – nowy model zachował największy atut poprzednika

Według mnie kluczową funkcją która zapewniła niewątpliwy sukces pierwszej wersji smartwatcha Amazfit BIP był długi czas pracy na jednym ładowaniu. Huami nie zrezygnowało z tego co było najlepsze, czyli ładowania tylko raz w miesiącu, a dodało kilka interesujących nowości.

Huami do nowego BIP S zaimplementowało funkcję znaną z kopii Apple Watcha – zegarka Amazfit GTS, a mianowicie punkty PAI (Personal Activity Intelligence). Na podstawie pomiarów pracy serca i naszej aktywności otrzymujemy punkty, czym więcej ich zbierzemy tym lepiej. Zegarek codziennie motywuje, aby aktywność w ciągu dnia była jak największa.

Amazfit BIP S ma ekran o przekątnej 1,28 cala i oferuje rozdzielczość 176 x 176 pikseli. Wyświetlacz oferuje również funkcję Always on Display, lecz nie wiadomo czy została dopracowana. W testowanych przeze mnie zegarkach Amazfit GTS i GTR strasznie zjadała baterię… dlatego z niej nie korzystałem.

Z zegarkiem można pływać ponieważ jest wodoodporny do 5 ATM. W kwestii łączności BIP S posiada GPS + Glonass oraz Bluetooth 5.0.

Teraz czas na jedną z najważniejszych informacji dla wielu fanów BIPa, czas pracy na jednym ładowaniu. Huami zapewnia, że Amazfit BIP S oferuje 40 dniową autonomię, a ładowanie do 100% trwa 2,5 godziny.

Amazfit BIP S został wyceniony na $69.9

Scroll To Top