FILL CC – nowa marka „premium” w ofercie Xiaomi Youpin

FILL CC

Xiaomi rozpoczęło współpracę z nowy marką i dodało słuchawki FILL CC do oferty Xiaomi Youpin. FILL to chińska marka tworząca słuchawki w jakości premium, oczywiście jest to tylko ich opinia. Z tego co ja widzę to są bardzo premium ponieważ ich strona www, nie chce się załadować – widocznie nie jestem klientem premium i nie zamierzają tracić transferu.

Słuchawki FILL CC łączą się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth 5.0 i korzystają z kodeków AAC / SBC – więc nie liczyłbym na niesamowite doznania dźwiękowej. Każda ze słuchawek waży tylko 4 g i posiada wbudowany akumulator o pojemności 30 mAh. Czas odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu to 3 godziny. Etui ładujące ma 500 mAh pojemności i ładuje się za pomocą przewodu USB typu C, brak bezprzewodowego ładowania.

Reklama

Aplikacja na smartfon dostarczona przez producenta umożliwia korekcję dźwieku za pomocą suwaków lub wybór jednego z trzech gotowych ustawień: gra, muzyka, film. Słuchawki posiadają panel dotykowy do sterowania muzyką, połączeniami lub wywołujący wirtualnego asystenta głosowego.

Słuchawki FILL CC zostały wycenione w Chinach na 399 juanów, $56, są już dostępne w sklepie Gearbest który oferuje wysyłkę do Polski. Na pierwszy rzut oka dizajn wydaje się fajny, lecz moim zdaniem niepraktyczny. Nie chciałbym szukać słuchawek na dnie plecaka bo etui nie jest zamykane.

Advertisements