Na Xiaomi Youpin pojawiły się nowe sportowe słuchawki QCY T6

QCY T6 4

QCY T6 to bezprzewodowe słuchawki dokanałowej z haczykiem za ucho. Są plusy i minusy takiego rozwiązania. Na pewno ich nie zgubisz, lecz ja dekoncentruje sę gdy mam coś zaczepione na uszy. Nie lubię tak trenować, ale każdy ma inne preferencje.

QCY T6 4

Słuchawki QCY T6 posiadają etui wykonane z tworzywa ABS z wbudowanym powerbankiem. Ze smartfonem łączą się za pośrednictwem Bluetooth 5.0, połączenie jest szybkie i cechuje się niskim drenażem baterii. Słuchawki posiadają akumulator o pojemności 60 mAh, a etui ma pojemność 600 mAh. Czas odtwarzania muzyki wynosi około 5 godzin i 30 minut, a ponowne ładowanie do 100% trwa 2 godziny. Na zewnętrznej stronie słuchawek znajduje się panel dotykowy do sterowania podstawowymi funkcjami odtwarzacza.

Reklama

W Sklepie Play dostępna jest aplikacja QCY za pomocą której można dostosować dźwięk do własnych preferencji, więcej basu a może nacisk na wysokie tony. Zupełnie jak w Winampie kilka ładnych lat temu. Słuchawki są hermetyczne, posiadają certyfikat IPX5 i obsługują wirtualnego asystenta Google oraz Siri od Apple.

QCY T6 4

Bezprzewodowe słuchawki QCY T6 kosztują w Chinach 170 juanów, czyli $24. Dostępne są tylko w kolorze czarnym i są już w ofercie sklepu Gearbest.com.

Advertisements