Teufel Boomster Go – doskonały przenośny głośnik bluetooth

Teufel Boomster Go

Głośniki bluetooth można używać w dobry lub zły sposób. Dobry to oczywiście grill ze znajomymi, spędzanie czasu na działce itp. Zły to spacer ulicami miasta z głośnikiem w ręce. Mam nadzieję, że nikt kto czyta moje wpisy, tak nie robi. Na rynku jest wiele bezprzewodowych głośników, ja sporadycznie używam głośnika bluetooth Xiaomi i spisuje się przyzwoicie. Jednak dwa tygodnie temu otrzymałem do testów sprzęt od marki Teufel — musze przyznać, że jest to zupełnie inna liga. Już jeden Teufel Boomster Go gra doskonale, a mając dwa, można je połączyć i uzyskać efekt stereo.

Nie tylko jakość dźwięku to ogromny atutu Boomstera Go, jakość wykonania również jest na wysokim poziomie. Został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Przez dwa tygodnie wrzucałem głośnik do plecaka razem z innymi rzeczami i dalej wygląda jak nowy — nie łapie brudu i nic nie trzeszczy. Na głośniku Xiaomi od razu było widać ślady palców i spasowanie obudowy był słabe, trzeszczała.

W bezprzewodowym głośniku bluetooth poza jakością dźwięku (a to Teufel ma na bardzo wysokim poziomie) szalenie ważny jest również czas działania na jednym ładowaniu. Boomster Go posiada akumulator o pojemności 2600 mAh, który umożliwia 10 godzin odtwarzania muzyki, a to w zupełności wystarczy. Stan naładowania akumulatora wyświetlany jest na sparowanym smartfonie, w górnym pasku. Nie ma dedykowany aplikacji.

Sterujemy smartfonem lub za pomocą przycisków na obudowie: pauza/play i głośniej/ciszej.

Reklama
Boomster Go

Teufel Boomster Go jakość dźwięku 10/10

Wszyscy moi znajomy byli pod wrażeniem możliwości tak małego urządzenia, szkoda, że nie otrzymałem dwóch do testów — w stereo byłoby jeszcze lepiej. Dźwięk jest czysty, a dwa pasywne przetworniki basowe robią robotę.

Głośnik można zawiesić na dołączonym pasku, położyć na stole lub przykręcić do statywu — od spodu jest gwint M4. Urządzenie posiada certyfikat hermetyczności IPX7, niestraszny mu deszcz, a nawet chwilowe zanurzenie w wodzie. Czego chcieć więcej?

Boomster Go teufel

Boomstera Go należy do średniej półki cenowej, kosztuje +- 350 PLN. Jeżeli chcesz kupić porządny sprzęt, to jak najbardziej polecam. Gwarantuje, że będziesz pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku.

Zamawiając w oficjalnym sklepie Teufel, masz 8 tygodni na przetestowanie i ewentualny zwrot. Jest w Polsce jeden znany dziennikarz, który kupiłby na lato, a potem zwrócił…

Advertisements