Inteligentny zamek do szuflad Yeelock, jest już na Aliexpress

zamek do szuflad yeelock youpin
Reklama

Chcesz zabezpieczyć szufladę, gdy wychodzisz z biura? Nie chcesz, aby ktoś niepowołany dobierał się do Twoich rzeczy? Do oferty Xiaomi Youpin dodany został inteligentny zamek do szuflad Yeelock. Sterujesz nim przy użyciu smartfonu, komunikuje się poprzez Bluetooth w wersji 5.1.

Urządzenie posiada obudowę wykonane z tworzywa ABS i zasilane jest jedną baterią AA — paluszek. Do komunikacji, ze smartfonem producent wykorzystał Bluetooth w wersji 5.1, które cechuje się energooszczędnym działaniem, według producenta bateria wytrzyma dwa lata. Stan baterii prezentowany jest w czasie rzeczywistym w aplikacji. Jeżeli zapomnimy wymienić na nową, a bateria rozładuje się całkowicie, to w „ostatnim momencie” przed wyładowanie nastąpi automatyczne otwarcie zamka.

Zestaw składa się z dwóch części: pierwszą przykręcamy lub przyklejamy do góry szafki za pomocą kleju 3M, a drugą część do szuflady. Szufladę będzie można otworzyć na dwa sposoby. Automatycznie, gdy zbliżymy się na odległość poniżej 10 metrów lub poprzez kliknięcie opcji otwórz w aplikacji stworzonej przez markę Yeelock. Dodatkowo można wysłać klucze dostępu innym osobom przez WeChat. Czas otwarcia to niecałe 2 sekundy.

Reklama

Dodatkowo w aplikacji prezentowana jest historia, kiedy i przez kogo szafka została otwarta. Oczywiście, tylko jeżeli udostępnimy wirtualny klucz innej osobie.

Inteligentny zamek do szuflad Yeelock został wyceniony w Chinach na 79 juanów, $12. Jest już dostępny na Aliexpress, oczywiście kilka dolarów drożej, ale wysyłka za darmo.

Advertisements