Now Reading
Masażer do dłoni to nowość na Youpin od PMA

Dużo pracujesz przed komputerem? Od ciągłego przesuwania myszki lub pisania na klawiaturze Twoje dłonie są ociężałe? Firma Anhui Yuhang Pai Meng Health Technology CO., Ltd do której należy marka PMA znalazła rozwiązanie. Masażer do dłoni, który rozluźni Twoje mięśnie po ciężkiej pracy!

Masażer ma wymiary 310 mm x 158 mm x 112mm i waży aż 1 kg. Urządzenie ma jedną cechę którą uwielbiam, czyli bezprzewodową pracę. Zapewnia ją wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh. Nienawidzę przewód, wszędzie się walają i jeżeli mogą się o coś zahaczyć to na pewno tak się stanie (np. słuchawki i klamki w drzwiach). Kolejny plus to gniazdo USB typu C które służy do ładowania, zwykłe przeważnie wkładam odwrotnie.

We wnętrzu urządzenia znajduje się poduszka powietrzna która ma setki wypukłości odpowiadających za masowanie palców i nadgarstka. Dodatkowo dłoń wewnątrz jest ogrzewana grafenem, ma to spotęgować rozluźnienie mięśni i nerwów w dłoni.

Szczerze napisze, że nie widzę w swoim życiu potrzeby rozmasowania dłoni.. lecz może jest to potrzeba z której nie zdaje sobie sprawy dopóki nie spróbuje? Podoba sytuacja jak w przypadku automatycznej skrzyni biegów w aucie, kto nie miał może jeździć manualem, kto miał nie chce wrócić do ciągłego przesuwania wajchy i wciskanie sprzęgła.

See Also

Masażer do dłonii od PMA aktualnie znajduje się w kampanii finansowania. Przez 4 dni zebrał 350% potrzebnej kwoty, do końca zbiórki pozostało jeszcze 10 dni. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 21 lipca 2019 roku. Masażer został wyceniony w Chinach na 299 yuanów, $44.

Scroll To Top