Now Reading
Xiaomi dodało na platformę Youpin ciśnieniomierz z Wi-Fi

Xiaomi dodało na platformę Youpin ciśnieniomierz z Wi-Fi

Ciśnieniomierz Youpin

Wczoraj na platformę crowdfundingową Youpin dodany został nowoczesny ciśnieniomierz. Urządzenie produkowane jest przez firmę Tianjin Jiu’an Medical Electronic Co., Ltd, a Xiaomi odpowiada za marketing. Przez niespełna 48 godziny nowy produkt zebrał w kampanii finansowania 489% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 12 dni.

W nowoczesnych, „inteligentnych” produktach bardzo cenię Wi-Fi i synchronizację ze smartfonem. Dlaczego jest do dla mnie tak ważne? Ponieważ dzięki temu otrzymuje dostęp do historii swoich pomiarów. W przypadku pomiaru ciśnienia jest to szczególnie ważne, ponieważ mogę podejrzeć pomiary na przestrzeni miesięcy, a z biegiem czasu lat. Oczywiście można zapisywać wszystkie pomiary na kartce, ja zdecydowanie preferuję elektroniczną wersję z ładnymi wykresami.

Obsługa jest bardzo łatwa, wystarczy nacisnąć jeden z dwóch przycisku na obudowie pod wyświetlaczem. Każdy przycisk odpowiada innej osobie w aplikacji.

Aplikacja która synchronizuje się z ciśnieniomierzem automatycznie powiadomi jeżeli wyniki pomiary będą niepokojące i powinniśmy bardziej zadbać o zdrowie. Z kwestii technicznych ciśnieniomierz wyposażony jest w ekran LCD o przekątnej 5.2 cala i wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh umożliwiający bezprzewodową pracę.

Ciśnieniomierz został wyceniony w Chinach na 199 juanów, $28. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 28 czerwca 2019.

Scroll To Top