Now Reading
Multimedialny kalendarz to nowość na platformie Xiaomi Youpin

Multimedialny kalendarz to nowość na platformie Xiaomi Youpin

xiaomi youpin

Dawno nie opisywałem nowości ze sklepu Xiaomi Youpin, czas to zmienić! Jednym z nowych produktów jest multimedialny kalendarz, produkt aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Przez 3 dni smart kalendarz zebrał 349% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 11 dni.

Od razu napiszę, że produkt jest przeznaczony tylko dla osób które znają język chiński. Nie ma możliwości zmiany języka nawet na angielski.

Urządzenie ma wielkość 142,5 mm x 112 mm x 40 mm i waży 103g. Przekątna ekranu wynosi 5,83 cala. Ekran został stworzony w technologi e-ink, znanej z czytników ebooków. Obudowa „kalendarza” została wykonana z plastiku w 100% pochodzącego recyklingu.

xiaomi youpin

Wyświetlanie daty to oczywiście tylko jedna z wielu możliwości jaką oferuje nowy produkt. Urządzenie jest zintegrowane z kalendarzem w smartfonie. Przypomni nie tylko o zadaniach, lecz np. o wzięciu leków. Jest to jedna z głównym funkcji którą promuje Xiaomi na platformie Youpin.

xiaomi youpin

Multimedialny kalendarz został wyceniony w Chinach na 199 juanów, $28. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 27 lutego 2020 roku. Fajny, ale poproszę wersję międzynarodową.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top