Roidmi EVE Plus to odkurzacz ze stacją ładująco-czyszczącą

Roidmi EVE Plus 2

Najbardziej popularna funkcja w autonomicznych robotach sprzątających na rok 2021? Wszyscy producent prezentują odkurzacze ze stacją ładująco-czyszczącą. Po zakończenie pracy odkurzacz wraca do bazy i opróżnia swój mały zbiornik na kurz. Wszystko jest zasysane do bazy, do worka na śmieci jak w normalnych odkurzacz przewodowych. Następnie wystarczy wyciągnąć worek i wyrzucić do śmieci. Mamy kolejne gracza na rynku z takową funkcją, oto Roidmi EVE Plus.

Roidmi EVE Plus 1

Ze stacji ładująca-czyszczącej na pewno ucieszą się osoby, które miały problem z opróżnianiem małego zbiornika na kurz co kilka dni, teraz będą mogły robić to, co kilka tygodni. Jedyny minus to konieczność zakupu dedykowanych worków do bazy. Pojemność zbiornika w bazie to 3 litry.

Reklama
Roidmi EVE Plus 4

Najważniejszą funkcję już opisałem to czas na to, co potrafi większość za ponad 1500 PLN. Roidmi EVE Plus posiada 18 czujników, które odpowiadają za nawigację robotę. Czujnik LiDAR czwartej generacji ma poprawić umiejętność omijania przeszkód o 40%. Odkurzacz jest w stanie pokonać przeszkody o wysokości do 20mm. Moc ssania to 2700 Pa, a wbudowany akumulator ma pojemność 5200 mAh. Jest mycia, ale jest to wciąż przecieranie podłogi. Z codziennym brudem sobie poradzi, lecz ze starym, żachniętym brudem będzie kłopot.

Roidmi EVE Plus jest już dostępny do kupienia w serwisie Aliexpress. Znacznie taniej jest w serwisie GeekBuying, lecz odkurzacz na dzień dzisiejszy jest niedostępny.

Roidmi EVE Plus 4
Advertisements