Now Reading
Aktualizacja do Mi Band 3 – od teraz możesz śledzić ćwiczenia z poziomu opaski

Opaska Mi Band to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów Xiaomi, dlatego nic dziwnego że jest często aktualizowana i ulepszana. Od niedawna opaska jest już oficjalnie dostępna w Polsce, lecz kosztuje 149 złotych. Można ją kupić w sklepach Xiaomi na terenie Polski, jednak jeżeli chcesz zaoszczędzić +/- 60 złotych to możesz ściągnąć ją na własną rękę z Chin.

Aktualizacja do Mi Band 3

Aktualizacja do Mi Band 3

Kilka tygodni temu opaska doczekała się aktualizacji, dzięki której Mi Band 3 zaczął wspierać język polski. Teraz czas na nową aktualizację, która umożliwia rozpoczęcie sesji treningowej bezpośrednio z opaski.

Jak zaktualizować?

Wystarczy, że uruchomisz aplikację Mi Fit na smartfonie, a opaska sama się zaktualizuje do najnowszej wersji oprogramowania podczas synchronizacji danych.

Opcja jest ciągle rozwijana i na ten moment nie można wybrać typu aktywności fizycznej. Po uruchomieniu nowej opcji na opasce będziemy mogli podejrzeć czas aktywności, tętno i spalone kalorie.

Opaskę Mi Band 3 bardzo polecam, nie kupisz nic lepszego za 90 złotych. Przez kilka tygodni testowałem produkt i sprawdzał się bardzo dobrze, lecz jestem miłośnikiem zegarków i wróciłem na chwilę do Amazfita 2S który jest piękny.

Mi Band 3 gdzie kupić?

Opaskę Mi Band 3 możesz kupić za 87 złotych w sklepie Gearbest z kuponem IVBAND3. Czas oczekiwania na przesyłkę z Chin to około 2-3 tygodnie.

Scroll To Top