Now Reading
Xiaobai N1 nowa zewnętrzna kamera na Youpin kompatybilna z Xiaomi Smart Home

Xiaobai N1 nowa zewnętrzna kamera na Youpin kompatybilna z Xiaomi Smart Home

Xiaobai to marka odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek zewnętrznej, akumulatorowej kamery w ofercie Xiaomi. Produkt w założeniu jest rewelacyjny, ponieważ oferuje 100 dni na jednym ładowaniu, lecz w praktyce jest inaczej. Najlepiej przeczytają moją recenzję. Wróćmy jednak do nowego modelu.

Xiaobai N1 to nowa zewnętrza kamera obrotowa umożliwiająca sparowanie z ekosystemem Mijia, aplikacją Mi Home. Kamerę można regulować zarówno w pionie jak i w poziomi, aby idealne wyłapać żądany kadr. Ruch prawo/lewo, poziomy można regulować za pomocą aplikacji na smartfonie w zakresie 270 stopni.

Xiaobai N1

Jak napisałem, jest to kamera zewnętrzna. Posiada certyfikat hermetyczności IP66 i powinna przetrwać niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie straszna jej woda, kurz i piasek. W szczelnej obudowie Xiaobai N1 znajduje się czujnik o rozdzielczość 2 megapikseli oferujący nagrywanie obrazu w jakości 1080. Diody podczerwieni zapewnia dobrą widoczność nawet po zmroku na odległość do 15 metrów.

Kamera która może wykrywać tylko ruch ludzi, a nie np. owadów.

Xiaobai N1

Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję która potrafi rozpoznawać obiekty znajdujące się w kadrze. Jak to działa w praktyce? Gdy aktywujemy tryb wykrywania ruchu osób, nie otrzymamy powiadomienia na smartfon gdy np. przed kamerą przeleci owad lub promienie słońca wyjdą zza chmury. W przypadku wykrycia człowieka kamera zapisze 10 sekundowy filmik przedstawiający zagrożenie.

Xiaobai N1

Zewnętrzna obrotowa kamera Xiaobai N1 została wyceniona w Chinach na 199 juanów, $29. Jeszcze przez 11 dni trwa kampania crowndfungingowa, dotychczas nowa kamera zebrała 1697% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 18 grudnia 2019 roku.

Kamera jest już dostępna w sklepie Banggood.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top